KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9199421
nr 919 9421
Etsningar
6 st, Joseph-Marie Vien, 1700-tal, motivet: 21x13
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 19:18:50
1.000 kr
1.100 kr